piątek, 21 styczeń 2022 20:33

Zebranie Sprawozdawcze za Rok 2021 PODSUMOWANIE

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
421 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w OSP Łyse za rok 2021. O godzinie 17:15 prezes dh. Wiktor Dąbkowski dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego i przywitania przybyłych gości i strażaków.

Na przewodniczącego wybrano dh. Adama Chrzanowskiego zaś na protokolanta druhnę Beatę Pisiak. Powołano również Komisję Uchwał i Wniosków w składzie: dh. Sylwia Chrzanowska, dh. Sylwia Parzych i dh. Małgorzata Brakoniecka.
Na początku zebrania podsumowano działalność naszej OSP w roku 2021. Sprawozdanie z działalności przygotował i przedstawił dh. Adam Chrzanowski. W następnej kolejności przedstawiono sprawozdanie finansowe. Przygotował je i odczytał skarbnik dh. Jan Czyż. Ostatnim sprawozdaniem było sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, które przedstawił dh. Maciej Dąbkowski. Następnym punktem było przedstawienie planu działalności oraz planu finansowego na 2022 rok. Przygotowali je i odczytali kolejno dh. Wiktor Dąbkowski oraz dh. Jan Czyż. W punkcie tym poruszono również temat składki członkowskiej i podtrzymania jej na dotychczasowej wysokości 100 zł. Elementem kończącym sprawozdania było głosowanie nad udzieleniem absolutorium zarządowi. Absolutorium oczywiście zostało udzielone. Podczas kolejnego punktu zebrania jakim była dyskusja wręczono odznaczenia i medale dla druhów:
Szulc Sławomir - odznaka za wysługę lat “25 lat”, Medal Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Kurpiowskiej.
Parzych Rafał - odznaka za wysługę lat “20 lat”, Medal Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Kurpiowskiej.
Głuszek Piotr - odznaka za wysługę lat “15 lat”, Złoty Medal za zasługi dla pożarnictwa.
Olender Jacek – odznaka za wysługę lat “10 lat”, Srebrny Medal za zasługi dla pożarnictwa.
Po wręczeniu medali i odznaczeń głoś zabrał wójt Grzegorz Fabiszewski. Wójt podsumował miniony okres i podziękował nam za ostatni rok współpracy. Na koniec Komisja Uchwał i Wniosków przedstawiła Uchwałę Nr 1, w której zawarto zapis o składce członkowskiej w wysokości 100 zł. Aby uchwała mogła obowiązywać została poddana pod głosowanie. Głosowaniu poddano również plan działalności i plan finansowy na 2022 rok. Oba głosowania zatwierdziły podane propozycje.
Tradycyjnie po zebraniu zorganizowano mały poczęstunek.

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 06 luty 2022 20:37

Najczęściej czytane

 • 2022.05.20 - Pożar lasu

  IMG 20220520 WA0013W piątek około godziny 13 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Pupkowizna. Do zdarzenia wyjechaliśmy dwoma zastępami.

  Czytaj dalej...
 • 2022.05.17- Pożar na cmentarzu

  pozarWe wtorkowe południe syrena zaalarmowała nas do działań. Z informacji jaką otrzymaliśmy z MSK wynikało ze pali się ściernisko w sąsiedztwie cmentarza w Zalasiu.

  Czytaj dalej...
 • 2022.05.21 - Powalone drzewo

  116557 r2 940W związku z porywistym wiatrem w sobotę 21.05 około godziny 14 naszą jednostka interweniowała do powalonego na jezdnię drzewa.

  Czytaj dalej...
 • Zaproszenie na ślub dh. Mateusza Krysiaka

  IMG 20220723 124819Zbiórka pod remizą w sobotę 13 siernia o godzinie 14:00, oczywiście w mundurze wyjściowym.

  Czytaj dalej...
 • 2022.05.31 - Pożar lasu

  f915a0ba 4c1f 4dc2 9370 22d7931600d1We wtorek 31 maja około godziny 11 zawyła syrena naszej remizy. Miejskie Stanowisko Kierowania przekazało nam informacje, że w okolicy miejscowości Serafin płonie las.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK