×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2022.10.24.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

poniedziałek, 24 październik 2022 22:33

2022.10.24 - Potrącenie w Łączkach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekWieczorem w poniedziałek 24 października MSK w Ostrołęce zadysponowało nas do zdarzenia w miejscowości Łączki. Do akcji wyjechaliśmy około godziny 18:20.

Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że została potrącona kobieta i jest nieprzytomna. Na miejsce potrącenia dojechaliśmy razem z Załogą Ratownictwa Medycznego. Swoje działania prowadzili już druhowie z OSP Łączki. Pomogliśmy ZRM przenieść kobietę na nosze i do karetki. Sprawca potrącenia zbiegł z miejsca wypadku. Do działań zadysponowano zastęp OSP Łyse, zastęp OSP Łączki, zastęp JRG Kolno, zastęp JRG Ostrołęka oraz jedną karetkę pogotowia. Na miejscu swe działania prowadziła również policja.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/interwencje/2022.10.24{/gallery}

Czytany 861 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK