czwartek, 23 listopad 2017 16:29

Remiza OSP Łyse Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
9W listopadzie zakończyły się prace związane z termoizolacją budynku naszej remizy. Strażnica nabrała nowego świeżego wyglądu. To co najbardziej rzuca się w oczy to barwy szarości i czerwieni, dzięki którymi budynek sprawia wrażenie nowocześniejszego. Na uwagę zasługuje także nowe logo naszej jednostki, które zawisło w szczycie nad głównymi bramami.

Dzięki oświetleniu zamontowanemu na zewnątrz, budynek w nocy prezentuje się imponująco. Oprócz tych widocznych zmian na zewnątrz budynku, zmianie uległo też ogrzewanie. Stary piec olejowy został wymieniony na nowoczesny gazowy, a na dachu zamontowane zostały panele słoneczne. Koszty związane z termoizolacją budynku pokryte zostały z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1895 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 grudzień 2017 17:07

Najczęściej czytane

  • Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Born to Rescue

    IMG 20231021 113430W sobotę 21 października na placu przy remizie odbyło się szkolenie z ratownictwa technicznego.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK