środa, 15 listopad 2017 22:23

Kartka z kalendarza - Zawody strażackie w Kadzidle rok 1986 Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2Kolejne zdjęcie z działalności Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej Gminy. Jeżeli ktoś z was posiada zdjęcia powiązane ze Strażą Pożarną z Gminy Łyse, proszę o wysłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się je wszystkim pokazać i wkleić do naszej kroniki. Jeżeli ktoś rozpoznaje druhów ze zdjęcia, to proszę się nie bać tylko pisac w komentarzu na naszym facebook-owym profilu https://www.facebook.com/osplyse

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1571 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK