sobota, 22 lipiec 2017 21:15

2017.07.22 - Ślub druha Macieja PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170722 163409To już kolejne wezwenie do powalonego drzewa w ostatnim miesiącu. W sobote 22 lipca kilka minut po godzinie 16 zostaliśmy powiadomieni o leżący drzewie przy ulicy Topolowej obok stadionu JBB.

Po dotarciu na miejsce i szybkiej decyzji dowódcy podjeliśmy próbę przecięcia drzewa i usunięcia go z drogi, lecz sprzęt spalinowy tym razem zawiódł. Musieliśmy posługiwać się tym, co mamy pod ręką i tak rozpoczeła się Brama Weselna naszego druha Macieja Dąbkowskiego, który spieszył się do swojej wybranki.

Po wielokrotnych próbach w końcu udało się usunąć drzewo z drogi i mogliśmy wyruszyć do panny młodej. W eskorcie dwóch wozów Maciej przyjechał do Eweliny skąd wspólnie wyruszyliśmy do kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych. Jako koledzy druhowie uczestniczyliśmy w uroczystości zaślubin młodej pary a po mszy świętej złożyliśmy nowożeńcom życzenia ślubne oraz wręczyliśmy pamiątkowy grawer.
Na nowej życia drodze, niech płomień uczuć w Was nie Gaśnie,

Życzy OSP Łyse.

 

 

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 2246 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:20
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK