wtorek, 31 maj 2016 21:59

2016.05.30/31 - Burza i powalone drzewa Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
drzewo30 Maja po burzy która przeszła nad naszą miejscowością usuwaliśmy powalone konary drzew z jezdni łączącej miejscowości Lipniki i Serafin. Następnego dnia nasza jednostka została zadysponowana do usuwania skutków nawałnicy jak przeszła nad częścią Łysych.

Tym razem natura pokazała swoją niszczycielską siłę łamiąc i zwalając na droge kilkanaście drzew. Oprócz usuwania drzew z drogi, zabezpieczaliśmy również zerwane linie energetyczne. Akcje, która trwała kilka godzin dodatkowo utrudniał zapadający zmrok i padający deszcz.

Czytany 2579 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 czerwiec 2016 02:08
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK