sobota, 26 styczeń 2019 18:17

Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1826 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w naszej jednostce. W sobotę kilka minut po godzinie 15 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2018.

Na początku przywitaliśmy przybyłych gości: Z-ce Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce bryg. dr inż. Grzegorza Pragacza, Komendanta ZOG ZOSP RP w Łysych dh. Jarosława Frydrycha Wójta Gminy Łyse - Grzegorza Fabiszewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Pana Stanisława Liska oraz delegacje przybyłe z OSP Lipniki i OSPŁączki. Na przewodniczącego zebrania został wybrany dr. Adam Chrzanowski. Na początku odczytane zostało sprawozdanie z działalności jednostki, które przedstawił dh. Wojciech Kaczmarczyk. Następnie dh. Adam Pisiak przedstawił sprawozdanie z działalności finansowej. Na koniec dh. Stanisław Kiernozek - przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie tejże komisji. Po zdaniu sprawozdań przyszedł czas na przedstawienie planów: działalności jednostki i działalności finansowej na rok 2019. Przedstawili je kolejno dh. Wojciech Kaczmarczyk i dh. Adam Pisiak. Kolejnym punktem zebrania było wręczenie naszym druhom wyróżnień. Wyróżnieni strażacy: Dąbkowski Wiktor, Krawczyk Kamil, Krysiak Mateusz oraz Małż Paweł. Następnym punktem zebrania była dyskusja, podczas której poruszono temat prowadzonego w remizie remontu. Przybyli goście pogratulowali odwagi, rozmachu i skali prowadzonego remontu i jednocześnie życzyli wytrwałości w dalszych pracach. Podczas dyskusji dh. Wojciech Kaczmarczyk również poruszył temat remontu i związanego z nim problemu. Mianowicie niskiej frekwencji strażaków podczas prac remontowych. Po zakończonej dyskusji odbyło się głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu oraz głosowanie o przyjęcie planu działalności oraz działalności finansowej na rok 2019. Głosowania przebiegły jednogłośnie i absolutorium zostało udzielone. W punkcie "wolne wnioski" przegłosowaliśmy propozycje aby składka roczna wynosiła 50 zł. Ostatnim punktem było podjęcie Uchwały nr 1 Walnego Zebrania Sprawozdawczego OSP w Łysych dotyczącej dobrowolnego przekazaniu ekwiwalentu za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych na rzecz prac związanych z remontem strażnicy. Na koniec zebrania przygotowany został mały poczęstunek w postaci obiadu, ciasta, kawy i herbaty. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim druhom i druhnom, którzy swą pracą pomogli w organizacji i przygotowaniach do zebrania. Dziękujemy również wszystkim,którzy przybyli na zebranie.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 395 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 luty 2019 18:35
Więcej w tej kategorii: « Życzenia
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK