sobota, 26 styczeń 2019 18:17

Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1826 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w naszej jednostce. W sobotę kilka minut po godzinie 15 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2018.

Na początku przywitaliśmy przybyłych gości: Z-ce Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce bryg. dr inż. Grzegorza Pragacza, Komendanta ZOG ZOSP RP w Łysych dh. Jarosława Frydrycha Wójta Gminy Łyse - Grzegorza Fabiszewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Pana Stanisława Liska oraz delegacje przybyłe z OSP Lipniki i OSPŁączki. Na przewodniczącego zebrania został wybrany dr. Adam Chrzanowski. Na początku odczytane zostało sprawozdanie z działalności jednostki, które przedstawił dh. Wojciech Kaczmarczyk. Następnie dh. Adam Pisiak przedstawił sprawozdanie z działalności finansowej. Na koniec dh. Stanisław Kiernozek - przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie tejże komisji. Po zdaniu sprawozdań przyszedł czas na przedstawienie planów: działalności jednostki i działalności finansowej na rok 2019. Przedstawili je kolejno dh. Wojciech Kaczmarczyk i dh. Adam Pisiak. Kolejnym punktem zebrania było wręczenie naszym druhom wyróżnień. Wyróżnieni strażacy: Dąbkowski Wiktor, Krawczyk Kamil, Krysiak Mateusz oraz Małż Paweł. Następnym punktem zebrania była dyskusja, podczas której poruszono temat prowadzonego w remizie remontu. Przybyli goście pogratulowali odwagi, rozmachu i skali prowadzonego remontu i jednocześnie życzyli wytrwałości w dalszych pracach. Podczas dyskusji dh. Wojciech Kaczmarczyk również poruszył temat remontu i związanego z nim problemu. Mianowicie niskiej frekwencji strażaków podczas prac remontowych. Po zakończonej dyskusji odbyło się głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu oraz głosowanie o przyjęcie planu działalności oraz działalności finansowej na rok 2019. Głosowania przebiegły jednogłośnie i absolutorium zostało udzielone. W punkcie "wolne wnioski" przegłosowaliśmy propozycje aby składka roczna wynosiła 50 zł. Ostatnim punktem było podjęcie Uchwały nr 1 Walnego Zebrania Sprawozdawczego OSP w Łysych dotyczącej dobrowolnego przekazaniu ekwiwalentu za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych na rzecz prac związanych z remontem strażnicy. Na koniec zebrania przygotowany został mały poczęstunek w postaci obiadu, ciasta, kawy i herbaty. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim druhom i druhnom, którzy swą pracą pomogli w organizacji i przygotowaniach do zebrania. Dziękujemy również wszystkim,którzy przybyli na zebranie.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 302 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 luty 2019 18:35
Więcej w tej kategorii: « Życzenia

Najczęściej czytane

 • 2019.05.07 - Alarm bombowy w ZSP w Łysych

  1We wtorkowy poranek 7 maja zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce przekazało nam informacje o podłożeniu bomby w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.16 - Pożar garażu

  5We wtorkowy wieczór doszło do pożaru garażu na ul.Padlewskie w Łysych. Do akcji wyjechał jeden zastęp. Po dojechaniu na miejsce rozwieliśmy szybkie natarcie i przystąpiliśmy do działań.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.10 - Ciężarówka w rowie

  7O drugiej w nocy z wtorku na środę obudziła nas syren alarmowa. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że na drodze z Lipnik do Łysych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

  Czytaj dalej...
 • 2019.05.16 - Dacia w Rowie

  2Przed godziną 14 dostaliśmy wezwani do wypadku auta osobowego. Na miejscu zastaliśmy w rowie osobową Dacię.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.14 - Zderzenie osobówek

  2Podczas obchodów Niedzieli Palmowej doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul.Poległych i ul. Leśnej. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy OSP Łyse.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK