piątek, 11 maj 2018 20:31

2018.05.11 - Wypadek na ostrołęckiej Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
711 Maja doszło do kolejnego już wypadku na skrzyżowaniu ulicy Ostrołęckiej z ulicą Chętnika. Kilk minut po godzinie 16 nasza jednostka zosatła wezwana do zdarzenia na ulicy Ostrołęckiej.

Na miejscu zastaliśmy trzy rozbite samochody. Udzieliliśmy pomocy przedmedycznej dwom osobom. W obu przypadkach byli to kierowcy. Trzeci kierowca wyszedł z wypadku bez większych obrażeń. Ze wstepnych ustaleń policji wynikało, że kobieta jadąca Fordem od ulicy Chętnika nie ustąpiła pierszeństwa kierowcy Peugota 206 jadącego ulicą Ostrołęcką w kierunku Ostrołęki. W wyniku tego zdarzenia Peugot zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka Skodą Roomster. To właśnie kierowcy tych aut wymagali interwencji medycznej. W akcji brały udział dwa zastępy: OSP Łyse i JRG PSP Wydmusy. Na miesce wypadku zadysponowano również jedną załogę karetki pogotowia i załogę policyjną.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 459 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 maj 2018 20:36

Najczęściej czytane

 • 2019.05.07 - Alarm bombowy w ZSP w Łysych

  1We wtorkowy poranek 7 maja zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce przekazało nam informacje o podłożeniu bomby w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.16 - Pożar garażu

  5We wtorkowy wieczór doszło do pożaru garażu na ul.Padlewskie w Łysych. Do akcji wyjechał jeden zastęp. Po dojechaniu na miejsce rozwieliśmy szybkie natarcie i przystąpiliśmy do działań.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.10 - Ciężarówka w rowie

  7O drugiej w nocy z wtorku na środę obudziła nas syren alarmowa. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że na drodze z Lipnik do Łysych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

  Czytaj dalej...
 • 2019.05.16 - Dacia w Rowie

  2Przed godziną 14 dostaliśmy wezwani do wypadku auta osobowego. Na miejscu zastaliśmy w rowie osobową Dacię.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.14 - Zderzenie osobówek

  2Podczas obchodów Niedzieli Palmowej doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul.Poległych i ul. Leśnej. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy OSP Łyse.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK