piątek, 11 maj 2018 20:31

2018.05.11 - Wypadek na ostrołęckiej Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
711 Maja doszło do kolejnego już wypadku na skrzyżowaniu ulicy Ostrołęckiej z ulicą Chętnika. Kilk minut po godzinie 16 nasza jednostka zosatła wezwana do zdarzenia na ulicy Ostrołęckiej.

Na miejscu zastaliśmy trzy rozbite samochody. Udzieliliśmy pomocy przedmedycznej dwom osobom. W obu przypadkach byli to kierowcy. Trzeci kierowca wyszedł z wypadku bez większych obrażeń. Ze wstepnych ustaleń policji wynikało, że kobieta jadąca Fordem od ulicy Chętnika nie ustąpiła pierszeństwa kierowcy Peugota 206 jadącego ulicą Ostrołęcką w kierunku Ostrołęki. W wyniku tego zdarzenia Peugot zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka Skodą Roomster. To właśnie kierowcy tych aut wymagali interwencji medycznej. W akcji brały udział dwa zastępy: OSP Łyse i JRG PSP Wydmusy. Na miesce wypadku zadysponowano również jedną załogę karetki pogotowia i załogę policyjną.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 515 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 maj 2018 20:36
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK