wtorek, 12 lipiec 2016 19:54

2012.07.12 - Wypadek na DW 645 Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadek dawia 028To już trzeci wypadek w ciągu miesiąca, który wydarza się na DW 645.

Dwa zastępy OSP Łyse zostały zadysponowane 12 lipca o godzinie 16. Wypadek wydarzył się na tym samym łuku drogi w kierunku Kuzi, co wypadek z 16 czerwca. Pięcioosobowa rodzina wracała z wakacji. Kierująca Kobieta na Łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, który zjechał do rowu, uderzył w skarpę a następnie przewrócił się na dach. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poszkodowanych obejrzał lekarz karetki pogotowia. Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca, usunięcie skutków wypadku oraz pomoc w wciągnięciu rozbitego samochodu na lawetę. W akcji brały udział 2 zastępy OSP Łyse, 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, dwie załogi pogotowia i jedna załoga policyjna.

 

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1443 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.05.07 - Alarm bombowy w ZSP w Łysych

  1We wtorkowy poranek 7 maja zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce przekazało nam informacje o podłożeniu bomby w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.16 - Pożar garażu

  5We wtorkowy wieczór doszło do pożaru garażu na ul.Padlewskie w Łysych. Do akcji wyjechał jeden zastęp. Po dojechaniu na miejsce rozwieliśmy szybkie natarcie i przystąpiliśmy do działań.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.10 - Ciężarówka w rowie

  7O drugiej w nocy z wtorku na środę obudziła nas syren alarmowa. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że na drodze z Lipnik do Łysych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

  Czytaj dalej...
 • 2019.05.16 - Dacia w Rowie

  2Przed godziną 14 dostaliśmy wezwani do wypadku auta osobowego. Na miejscu zastaliśmy w rowie osobową Dacię.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.14 - Zderzenie osobówek

  2Podczas obchodów Niedzieli Palmowej doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul.Poległych i ul. Leśnej. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy OSP Łyse.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK