×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

niedziela, 14 czerwiec 2009 23:00

2009.06.14 - Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W dniu 14 czerwca b.r, na stadionie Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych, w ramach Programu Integracji Społęcznej oraz w porozumieniu z komendą Powiatową PSP Ostrołęka odbyły sie gminne zawody sportowo-pożarnicze. Z naszej gminy startowały OSP Lipniki i OSP Łyse.   

Naszą OSP reprezentowali dh. Szulc Sławomir, Gadomski Andrzej, Pisiak Adam, Popielarczyk Patryk, Olender Jacek, Chrzanowski Adam, Perzan Grzegorz, Fabiszewski Konrad, Parzych Rafał oraz Świerdzewski Krzysztof. W zawodach zwyciężyła Ochotnicza Straż Pożarna Łyse. Pomimo złej pogody dopisała publiczność. Po zawodach odbyło sie wspólne grillowanie. Poczęstunek zapewnił właściciel Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych, Pan Józef Bałdyga.

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)


 

Materiały nadesłał Patryk Popielarczyk - serdecznie dziękujemy!
Czytany 5156 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 23:29

Najczęściej czytane

  • Czuwanie przy Grobie Pańskim 2023

    czuwanie 2023

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK