niedziela, 08 maj 2022 18:25

2022.05.08 - Dzień Strażaka Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DSC 2684W niedzielny poranek 8 maja w Lipnikach pod kościołem zorganizowana została zbiórka rozpoczynająca obchody Dnia Strażaka.

O godzinie 9 druhny I druhowie uczestniczyli we Mszy św. Pod przewodnictwem ks. Waldemara Krzywińskiego. Po uroczystej Eucharystii reprezentanci z trzech jednostek z gminy przemaszerowaliśmy wraz z pocztami sztandarowymi na plac pod remizę. Dowódca uroczystości dh. Jarosław Frydrych złożył meldunek st. bryg. Grzegorzowi Pragaczowi – Komendantowi Miejskiemu PSP w Ostrołęce. Dh. Paweł Korzeniecki przywitał wszystkich przybyłych mieszkańców, gości oraz druhny i druhów. Tradycyjnie obchody Dnia Strażaka to doskonała okazja do tego aby wręczyć odznaczenia i medale dla strażaków wybitnie wyróżniających się. Po zakończeniu apelu druhowie z Lipnik zaprosili wszystkich na poczęstunek.
Korzystając z okazji, druhowie z OSP Łyse pragną w tym miejscu podziękować dzieciom z przedszkola „Chatka Puchatka” za piękne życzenia z okazji naszego święta i jeszcze piękniejsze prace plastyczne, które nam podarowali. Dziękujemy!

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1135 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 maj 2022 18:48
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK