×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/kronika/2021.06.12.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

sobota, 12 czerwiec 2021 20:22

Zebranie Sprawozdawcze za rok 2020 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
611 czerwca odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w naszej jednostce. W piątek kilka minut po godzinie 17 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2020.

Na początku przywitaliśmy przybyłych gości: Komendanta ZOG ZOSP RP w Łysych dh. Jarosława Frydrycha Wójta Gminy Łyse - Grzegorza Fabiszewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Pana Stanisława Liska, Radnego Rady Powiatu Pana Stanisława Lipkę oraz delegacje przybyłe z OSP Lipniki. Na przewodniczącego zebrania został wybrany dr. Adam Chrzanowski. Na początku odczytane zostało sprawozdanie z działalności jednostki, które przedstawił dh. Adam Pisiak. Następnie dh. Jan Czyż przedstawił sprawozdanie z działalności finansowej, kolejno dh. Wojciech Kaczmarczyk przedstawił podsumowanie 5-letniej kadencji Zarządu OSP Łyse za lata 2016-2021. Na koniec dh. Stanisław Kiernozek - przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie tejże komisji. Po zdaniu sprawozdań przyszedł czas na przedstawienie planów: działalności jednostki i działalności finansowej na rok 2021. Przedstawili je kolejno dh. Adam Pisiak i dh. Jan Czyż. Kolejnym punktem zebrania było wręczenie naszym druhom wyróżnień. Wyróżnieni strażacy: Dąbkowski Wiktor,  Krysiak Mateusz, Chrzanowska Sylwia, Brakoniecka Małgorzata, Tyc Marcin, Kowalikowski Paweł, Popielarczyk Marcin, Gleba Mateusz oraz Małż Paweł. Następnym punktem zebrania była dyskusja, podczas której poruszono temat Jubileuszu 90-lecia jednostki OSP Łyse w tym roku. Po zakończonej dyskusji odbył się wybór osób do pracy w Zarządzie na lata 2021-2026 oraz do pracy w Komisji Rewizyjnej.  Kolejnym punktem Zebrania było głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu oraz głosowanie o przyjęcie planu działalności oraz działalności finansowej na rok 2021. Głosowania przebiegły jednogłośnie i absolutorium zostało udzielone. W punkcie "wolne wnioski" przegłosowaliśmy propozycje aby składka roczna została w tej samej kwocie co w ubiegłym roku, czyli 100 zł. Na koniec zebrania przygotowany został mały poczęstunek w postaci obiadu, kawy i herbaty. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim druhom i druhnom, którzy swą pracą pomogli w organizacji i przygotowaniach do zebrania. Dziękujemy również wszystkim,którzy przybyli na zebranie.

 

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/kronika/2021.06.12{/gallery}

Czytany 705 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 lipiec 2021 21:10
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK