×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

niedziela, 05 wrzesień 2010 23:00

2010.09.05 - Festyn Rodzinny z okazji "Święta Pieczonego Ziemniaka"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
phoca thumb l 38 Dnia 05 wrzesień 2010 r. o godz. 13:00 przy GOKSiR w Łysych rozpoczął się Festyn Rodzinny z okazji "Święta Pieczonego Ziemniaka". W programie znalazły się miedzy innymi występ zespołu SERAFINKI, rozstrzygniecie Konkursu "Najpiękniejsza zagroda wiejska 2010 w Gminie Łyse", Wesele Kurpiowskie - widowisko wykonane przez zespoły z regionu kurpiowskiego, gry i konkursy dla dzieci z nagrodami.

Festyn uświetniał grill, napoje, lody, degustacja potraw regionalnych, pieczone ziemniaki oraz woda cebulowa. Wieczorem zaprezentowaliśmy nasz nowy nabytek - masz oświetleniowy. Zabawa na świeżym powietrzu trwała do późnych godzin wieczornych.

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

{phocagallery view=category|categoryid=61|imageordering=7}
Czytany 4696 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 23:19

Najczęściej czytane

  • Czuwanie przy Grobie Pańskim 2023

    czuwanie 2023

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK