sobota, 22 październik 2022 23:41

2022.10.22 - Pożar strychu

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20221022 WA0017W sobotę 22 października w miejscowości Warmiak doszło do pożaru strychu w domu jednorodzinnym.

Około godziny 19:40 Miejskie Stanowisko Kierowania w Ostrołęce zaalarmowało naszą jednostkę do akcji. Po dojechaniu na miejsce szybko przystąpiliśmy do działań. Palił się drewniany strop domu, ocieplony wełną i zabudowany płytą G-K. Pożar stropu był następstwem pożaru sadzy w kominie. Przez nieszczelność w przewodzie kominowym ogień wydostał się na strych. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse oraz zastęp JRG Ostrołęka.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 109 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK