×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2022.08.18.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

czwartek, 18 sierpień 2022 23:10

2022.08.18 - Pożar domu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pozarRankiem 18 sierpnia zawyła syrena naszej remizy. Około 7:20 MSK zadysponowało naszą jednostkę do pożaru domu w miejscowości Lipniki.

Do akcji wyjechaliśmy 2 zastępami. Gdy dotarliśmy pod wskazany adres ujrzeliśmy dym wydobywający się z domu. Na miejscu pracowali już strażacy z Lipnik, którzy wynieśli z pożaru jedną osobę. Natychmiast do środka weszła jeszcze jedna rota strażaków z Łysych w celu przeszukania domu. Istniało podejrzenie, że w środku mogą być jeszcze ludzie. Przeszukanie nie ujawniło więcej poszkodowanych. Niestety pożar miał swój tragiczny finał. Kobieta, która została znaleziona w domu nie przeżyła. Załoga ratownictwa medycznego przybyła na miejsce pożaru stwierdziła zgon. Do akcji zadysponowano 2 zastępy OSP Łyse, 2 zastępy OSP Lipniki oraz zastęp JRG PSP z posterunków Wydmusach. Na miejscu była również karetka i 2 załogi policyjne.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/interwencje/2022.08.18{/gallery}

Czytany 826 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2022 23:24
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK