środa, 12 styczeń 2022 20:23

2022.01.12 - Kolizja i ucieczka

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekW środowe przedpołudnie 12 stycznia zadysponowano nas do akcji na ulicy ostrołęckiej.

Kilka minut przed godziną 10 MSK w Ostrołęce, na prośbę policji skierowało naszą jednostkę do zabezpieczenia miejsca po kolizji drogowej. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 7 rano. Kierujący Seatem jadąc w kierunku Łysych doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka busem przewożącym dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca osobówki uciekł z miejsca wypadku. Wezwana policja poprosiła o pomoc w kierowaniu ruchem w miejscu kolizji. Na miejsce wezwano również policyjnego technika, który zabezpieczył ślady pozostawione przez sprawcę. Policja szybko ustaliła personalia uciekiniera. Jak się później okazało powodem ucieczki był alkohol w wydychanym przez kierowcę powietrzu.

Czytany 232 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK