wtorek, 07 wrzesień 2021 16:43

2021.09.07 - Pożar na poddaszu Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20210907 120933Około godziny 11:00 we wtorek 7 Września braliśmy udział w akcji na ulicy Sienkiewicza w Łysych.

Z informacji jakie otrzymaliśmy z Miejskiego Stanowiska Kierowania w Ostrołęce wynikało że pali się poddasze w jednym z budynków handlowych w centrum wsi. Po dojechaniu na miejsce właściciel poinformował że pali się instalacja elektryczna na poddaszu i że sam podejmował już próbę gaszenia. W aparatach ochrony dróg oddechowych weszliśmy do środka budynku i dalej na strych. Szybko zlokalizowaliśmy miejsce powstania zadymienia. Okazało się nim nadpalony styropian oraz kable elektryczne. Nadpalone elementy zostały wyrzucone na zewnątrz. Dodatkowo sprawdziliśmy jeszcze cały strych pod kątem uszkodzonych przewodów elektrycznych oraz przewietrzyliśmy poddasze. W akcji udział brały: jeden zastęp OSP Łyse, jeden zastęp OSP Lipniki, jeden zastęp PSP posterunek w Wydmusach oraz jedna załoga policyjna.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 419 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 październik 2021 12:08

Najczęściej czytane

  • Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Born to Rescue

    IMG 20231021 113430W sobotę 21 października na placu przy remizie odbyło się szkolenie z ratownictwa technicznego.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK