Po powrocie do bazy, zostaliśmy przekierowani do miejscowości Myszyniec w celu wypompowania wody z garażu. Zadysponowano zastęp OSP Łyse.
ZDJĘCIA
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)
W sobotę o godzinie 21:55 zadysponowano nas do usunięcia drzewa z drogi w miejscowości Pupkowizna.