piątek, 05 lipiec 2019 13:58

2019.07.05 - Wypadek na Malażu Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2W piątek o godzinie 13:25 MSK zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego na DW 645 w kierunku miejscowości Kuzie. Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy stojący na poboczu.

Jak się okazało kierowca prawdopodobnie zasną za kierownicą. Ściął znak, uderzył w przepust wodny i zatrzymał się przed drzewem. Z kierowcą podróżowało trzech pasażerów, których karetkami przetransportowano do szpitala. Do akcji zadysponowano OSP Łyse, OSP Lipniki, JRG PSP Ostrołęka z posterunku w Wydmusach, 4 Karetki pogotowia oraz dwie załogi policyjne. To już kolejny w krótkim czasie wypadek na tym odcinku drogi. Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1527 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 lipiec 2019 14:34

Najczęściej czytane

  • Zaproszenie na ślub dh. Mateusza Krysiaka

    IMG 20220723 124819Zbiórka pod remizą w sobotę 13 siernia o godzinie 14:00, oczywiście w mundurze wyjściowym.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK