piątek, 25 styczeń 2019 18:39

2019.01.25 - URSUS W ROWIE Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
625 Stycznia popołudniu, około godziny 15:30 wpłynęła do nas informacja o wypadku ciągnika rolniczego, którego kierowca został przygnieciony przez maszynę.

W związku z tym, że w remizie prowadzony jest remont i byliśmy w strażnicy szybko wyjechaliśmy do zdarzenia. Po dojechaniu na miejsce, naszym oczom ukazał się leżący na prawym boku ciągnik rolniczy marki URSUS. Na szczęście do momentu naszego przyjazdu kierowcy udało się wydostać z ciągnika o własnych siłach. Oprócz powierzchownych otarć, kierowcy nic się nie stało. Do akcji zadysponowano: 1 zastęp OSP Łyse, 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, 1 zastęp JRG PSP Kolno, 1 załogę karetki pogotowia oraz dwie załogi policyjne.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1805 razy

Najczęściej czytane

  • Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Born to Rescue

    IMG 20231021 113430W sobotę 21 października na placu przy remizie odbyło się szkolenie z ratownictwa technicznego.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK