piątek, 11 maj 2018 19:58

2018.05.11 - Agresywny mieszkaniec Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1Do nietypowego zdarzenia zostaliśmy wezwani w piątkowe południe 11 maja. O godzinie 13:40 MSK zaalarmowało nas do niecodziennej akcji.

Jeden z mieszkańców naszej gminy zachowywał się agresywnie w stosunku do swojej rodziny. Z informacji wynikało również, że jest pod wpływem alkoholu i dokonał samookaleczenia. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia mężczyzna był już spokojny i pozwolił opatrzeć sobie rany. Na miejsce została wezwana również policja i załoga karetki pogotowia.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1701 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 maj 2018 20:31
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK