niedziela, 24 lipiec 2016 15:27

2016.07.24 - Wypadek podczas imprezy Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag082024 Lipca zabezpieczaliśmy trasę wyścigu kolarskiego "Kurpie MTB - czas na JBB Łyse - Serafin, który zorganizowany został na terenie Lasów Państwowych, Nadleśnictwo Myszyniec, Leśnictwo Serafin. Start i meta wyścigu znajdowały się nieopodal zbiornika wodnego przy rezerwacie przyrody "Torfowisko Serafin".Podczas wyścigu wydarzył się wypadek drogowy w miejscowości Zalas, dlatego musieliśmy opuścić imprezę i szybko dojechać na miejsce wypadku.

Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy marki VW Golf II wbity czołowo w drzewo. Kierowca zdołał wyjść z samochodu sam. Jednego z poszkodowanych wydostali świadkowie jeszcze przed naszym przyjazdem. Drugi poszkodowany został ewakuowany przez nas i załogę karetki pogotowia. W akcji brały udział: 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, 2 zastępy OSP Łyse oraz po dwie załogi karetki pogotowia i policji.

 

                          ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 3256 razy

Najczęściej czytane

  • Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Born to Rescue

    IMG 20231021 113430W sobotę 21 października na placu przy remizie odbyło się szkolenie z ratownictwa technicznego.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK