niedziela, 15 kwiecień 2018 20:36

2018.04.15 - Wrak Race PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag262215 Kwietnia w miejscowości Dawia odbyły się wyścigi z serii Wrak Race. Polska Liga Wraków zwróciła się do naszej jednostki z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu wyścigu.

Oprócz tego, nasza OSP wystartowała w zawodach. Reprezentowali nas druh Adam Chrzanowski oraz Tomasz Kozłowski. Przygotowania i budowa samochodu, którym chłopaki się ścigali trwała tydzień czasu. Początek  wyścigu Adam z Tomkiem prowadzili i nawet dublowali swoich przeciwników, po kilku okrążeniach  nasi reprezentanci utkneli w głębokich piaskach. Determinacja i chęć zwycięstwa była silniejsza i już niedługo znowu się ścigali. Dotarli do mety i zakwalifikowali się do następnej rundy.  Niestety pech chciał że Toyota, którą się ścigali odmówiła posłuszeństwa i z przyczyn technicznych musieli wycofać się z dalszej rywalizacji. Wielka szkoda, jednak już teraz padły zapowiedzi o starcie w kolejnej rundzie, która zaplanowana jest na czerwiec i odbędzie się w Wykrocie. Organizatorami byli Polska Liga Wraków, Sołectwo gminy Łyse oraz właściciel Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB, który użyczył terenu pod tor.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 369 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.05.07 - Alarm bombowy w ZSP w Łysych

  1We wtorkowy poranek 7 maja zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce przekazało nam informacje o podłożeniu bomby w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.16 - Pożar garażu

  5We wtorkowy wieczór doszło do pożaru garażu na ul.Padlewskie w Łysych. Do akcji wyjechał jeden zastęp. Po dojechaniu na miejsce rozwieliśmy szybkie natarcie i przystąpiliśmy do działań.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.10 - Ciężarówka w rowie

  7O drugiej w nocy z wtorku na środę obudziła nas syren alarmowa. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że na drodze z Lipnik do Łysych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

  Czytaj dalej...
 • 2019.05.16 - Dacia w Rowie

  2Przed godziną 14 dostaliśmy wezwani do wypadku auta osobowego. Na miejscu zastaliśmy w rowie osobową Dacię.

  Czytaj dalej...
 • 2019.04.14 - Zderzenie osobówek

  2Podczas obchodów Niedzieli Palmowej doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul.Poległych i ul. Leśnej. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy OSP Łyse.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK