niedziela, 15 kwiecień 2018 20:36

2018.04.15 - Wrak Race PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag262215 Kwietnia w miejscowości Dawia odbyły się wyścigi z serii Wrak Race. Polska Liga Wraków zwróciła się do naszej jednostki z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu wyścigu.

Oprócz tego, nasza OSP wystartowała w zawodach. Reprezentowali nas druh Adam Chrzanowski oraz Tomasz Kozłowski. Przygotowania i budowa samochodu, którym chłopaki się ścigali trwała tydzień czasu. Początek  wyścigu Adam z Tomkiem prowadzili i nawet dublowali swoich przeciwników, po kilku okrążeniach  nasi reprezentanci utkneli w głębokich piaskach. Determinacja i chęć zwycięstwa była silniejsza i już niedługo znowu się ścigali. Dotarli do mety i zakwalifikowali się do następnej rundy.  Niestety pech chciał że Toyota, którą się ścigali odmówiła posłuszeństwa i z przyczyn technicznych musieli wycofać się z dalszej rywalizacji. Wielka szkoda, jednak już teraz padły zapowiedzi o starcie w kolejnej rundzie, która zaplanowana jest na czerwiec i odbędzie się w Wykrocie. Organizatorami byli Polska Liga Wraków, Sołectwo gminy Łyse oraz właściciel Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB, który użyczył terenu pod tor.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 306 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.23 - Wypadek na Poległych

  3O dużym szczęściu może mówić kierowca, który w piątkowa noc uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Poległych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK