niedziela, 15 kwiecień 2018 20:36

2018.04.15 - Wrak Race PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag262215 Kwietnia w miejscowości Dawia odbyły się wyścigi z serii Wrak Race. Polska Liga Wraków zwróciła się do naszej jednostki z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu wyścigu.

Oprócz tego, nasza OSP wystartowała w zawodach. Reprezentowali nas druh Adam Chrzanowski oraz Tomasz Kozłowski. Przygotowania i budowa samochodu, którym chłopaki się ścigali trwała tydzień czasu. Początek  wyścigu Adam z Tomkiem prowadzili i nawet dublowali swoich przeciwników, po kilku okrążeniach  nasi reprezentanci utkneli w głębokich piaskach. Determinacja i chęć zwycięstwa była silniejsza i już niedługo znowu się ścigali. Dotarli do mety i zakwalifikowali się do następnej rundy.  Niestety pech chciał że Toyota, którą się ścigali odmówiła posłuszeństwa i z przyczyn technicznych musieli wycofać się z dalszej rywalizacji. Wielka szkoda, jednak już teraz padły zapowiedzi o starcie w kolejnej rundzie, która zaplanowana jest na czerwiec i odbędzie się w Wykrocie. Organizatorami byli Polska Liga Wraków, Sołectwo gminy Łyse oraz właściciel Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB, który użyczył terenu pod tor.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 258 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.09.15 - Wypadek Drogowy Pupkowizna

  11W sobotę 15 września około godziny 15:45 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Pupkowiźnie. Na drodze lokalnej kierujący pojazdem VW Passat wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.12 - Wypadek Śmiertelny Piątkowizna

  18Do tragedii doszło około godziny 18.00 w Piątkowiźnie. Zginął kierowca samochodu, który uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.01 - Dachowanie Toyoty oraz wymuszenie pierwszeństwa na Chętnika

  8O sporym szczęściu może mówić kierująca Toyotą, która jadąc w kierunku Łomży straciła panowanie nad autem i znalazła się w przydrożyn rowie kołami do góry.

  Czytaj dalej...
 • 2018.09.12 - Pracowita Doba Strażaków

  4 3W środę 12 września około godziny 9:30 dostaliśmy wezwanie do wypadku drogowego z udziałem samochódu osobowego marki VW w miejscowości Dęby.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.02 - Niezachowanie należytej ostrożności na drodze

  11Do kolejnego już wypadku na wysokości parkingu JBB doszło 2 listopada około godziny 13.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK