sobota, 26 sierpień 2017 20:20

Uroczyste otwarcie Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łączkach Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170826 09121526 Sierpnia nasza jednostka została zaproszona na uroczystość otwarcia nowo wybudowanej remizy w Łączkach. W sobotę o godzinie 8:30 zorganizowana została przy remizie zbiórka druhów z Lipnik, Łączek oraz Łysych. Kilka minut po 9:00 wyjechaliśmy do Zalasa gdzie uczestniczyliśmy we mszy świętej, po której udaliśmy się do Łączek.

Na miejscu około godziny 12:00 odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej strażnicy. Budynek remizy w Łączkach to efekt pracy społecznej druhów i miejscowej ludności. Materiały na budowę zakupiła gmina. Po uroczystości otwarcia odbył się festyn rodzinny, który trwał do wieczora. Przy tej okazji powitano również nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki Iveco. Wóz został przeprowadzony w nocy z piątku na sobotę z fabryki samochodów specjalnych Moto-Truck w Kielcach. Film oraz zdjęcia z przywitania nowego wozu poniżej.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 759 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:39

Media

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK