sobota, 26 sierpień 2017 20:20

Uroczyste otwarcie Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łączkach Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170826 09121526 Sierpnia nasza jednostka została zaproszona na uroczystość otwarcia nowo wybudowanej remizy w Łączkach. W sobotę o godzinie 8:30 zorganizowana została przy remizie zbiórka druhów z Lipnik, Łączek oraz Łysych. Kilka minut po 9:00 wyjechaliśmy do Zalasa gdzie uczestniczyliśmy we mszy świętej, po której udaliśmy się do Łączek.

Na miejscu około godziny 12:00 odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej strażnicy. Budynek remizy w Łączkach to efekt pracy społecznej druhów i miejscowej ludności. Materiały na budowę zakupiła gmina. Po uroczystości otwarcia odbył się festyn rodzinny, który trwał do wieczora. Przy tej okazji powitano również nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki Iveco. Wóz został przeprowadzony w nocy z piątku na sobotę z fabryki samochodów specjalnych Moto-Truck w Kielcach. Film oraz zdjęcia z przywitania nowego wozu poniżej.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 448 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:39

Media

Najczęściej czytane

 • 2018.01.27 - Dachowanie na trasie Łyse - Kuzie

  12O godzinie 21:00 dostaliśmy wezwanie o wypadku w kierunku miejscowości Kuzie.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.14 - Wypadek na skrzyżowaniu ul. Chętnika i Ostrołęckiej

  1W niedzielę, 14 stycznia na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.04 - Czołowe Zderzenie Zalas

  2W czwartek 4 stycznia o godzinie 23:40 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku w kierunku Piątkowizny.

  Czytaj dalej...
 • 2017.12.01 - Początek Zimy

  7W związku z długotrwałymi opadami mokrego śniegu nasza jednostka w dniach 30.11-01.12 dziewięciokrotnie interweniowała do usuwania powalonych konarów drzew, które łamały się pod ciężarem śniegu.

  Czytaj dalej...
 • Kartka z kalendarza - Dzień Strażaka 1 Maja rok 1987

  3Kolejne zdjęcie z działalności Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej Gminy.

  Jeżeli ktoś z was posiada zdjęcia powiązane ze Strażą Pożarną z Gminy Łyse, proszę o wysłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się je wszystkim pokazać i wkleić do naszej kroniki.

  Jeżeli ktoś rozpoznaje druhów ze zdjęcia, to proszę się nie bać tylko pisac w komentarzu na naszym facebook-owym profilu https://www.facebook.com/osplyse

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK