sobota, 26 sierpień 2017 20:20

Uroczyste otwarcie Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łączkach Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170826 09121526 Sierpnia nasza jednostka została zaproszona na uroczystość otwarcia nowo wybudowanej remizy w Łączkach. W sobotę o godzinie 8:30 zorganizowana została przy remizie zbiórka druhów z Lipnik, Łączek oraz Łysych. Kilka minut po 9:00 wyjechaliśmy do Zalasa gdzie uczestniczyliśmy we mszy świętej, po której udaliśmy się do Łączek.

Na miejscu około godziny 12:00 odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej strażnicy. Budynek remizy w Łączkach to efekt pracy społecznej druhów i miejscowej ludności. Materiały na budowę zakupiła gmina. Po uroczystości otwarcia odbył się festyn rodzinny, który trwał do wieczora. Przy tej okazji powitano również nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki Iveco. Wóz został przeprowadzony w nocy z piątku na sobotę z fabryki samochodów specjalnych Moto-Truck w Kielcach. Film oraz zdjęcia z przywitania nowego wozu poniżej.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 323 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:39

Media

Najczęściej czytane

 • 2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie

  91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.26 - Wypadek w Serafinie

  5Późnym wieczorem we wtorek nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego na słynnym już odcinku drogi z Łysych do Kuzi.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.10 - Zderzenie dwóch aut DĘBY

  11Dziś nad ranem o godzinie 3:00 zostaliśmy wezwani do zderzenia dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej 645 w kierunku Myszyńca.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.07 - Pożar garażu w Wejdzie

  1Dziś kilka minut po godzinie 5 rano obudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jakie otrzymaliśmy wynikało że w miejscowości Wejdo pali się garaż.

  Czytaj dalej...
 • 2017.08.27 - Dachowanie Transportera

  127 sierpnia w niedzielne przedpołudnie Miejskie Stanowisko Kierowania zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego. Na wysokości skrzyżowania ulicy Chętnika z Kościelną dostawczy transporter wypadł z drogi i dachował.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK
DMC Firewall is a Joomla Security extension!