sobota, 22 lipiec 2017 21:15

2017.07.22 - Ślub druha Macieja PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170722 163409To już kolejne wezwenie do powalonego drzewa w ostatnim miesiącu. W sobote 22 lipca kilka minut po godzinie 16 zostaliśmy powiadomieni o leżący drzewie przy ulicy Topolowej obok stadionu JBB.

Po dotarciu na miejsce i szybkiej decyzji dowódcy podjeliśmy próbę przecięcia drzewa i usunięcia go z drogi, lecz sprzęt spalinowy tym razem zawiódł. Musieliśmy posługiwać się tym, co mamy pod ręką i tak rozpoczeła się Brama Weselna naszego druha Macieja Dąbkowskiego, który spieszył się do swojej wybranki.

Po wielokrotnych próbach w końcu udało się usunąć drzewo z drogi i mogliśmy wyruszyć do panny młodej. W eskorcie dwóch wozów Maciej przyjechał do Eweliny skąd wspólnie wyruszyliśmy do kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych. Jako koledzy druhowie uczestniczyliśmy w uroczystości zaślubin młodej pary a po mszy świętej złożyliśmy nowożeńcom życzenia ślubne oraz wręczyliśmy pamiątkowy grawer.
Na nowej życia drodze, niech płomień uczuć w Was nie Gaśnie,

Życzy OSP Łyse.

 

 

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 822 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:20

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK