sobota, 22 lipiec 2017 21:15

2017.07.22 - Ślub druha Macieja PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170722 163409To już kolejne wezwenie do powalonego drzewa w ostatnim miesiącu. W sobote 22 lipca kilka minut po godzinie 16 zostaliśmy powiadomieni o leżący drzewie przy ulicy Topolowej obok stadionu JBB.

Po dotarciu na miejsce i szybkiej decyzji dowódcy podjeliśmy próbę przecięcia drzewa i usunięcia go z drogi, lecz sprzęt spalinowy tym razem zawiódł. Musieliśmy posługiwać się tym, co mamy pod ręką i tak rozpoczeła się Brama Weselna naszego druha Macieja Dąbkowskiego, który spieszył się do swojej wybranki.

Po wielokrotnych próbach w końcu udało się usunąć drzewo z drogi i mogliśmy wyruszyć do panny młodej. W eskorcie dwóch wozów Maciej przyjechał do Eweliny skąd wspólnie wyruszyliśmy do kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych. Jako koledzy druhowie uczestniczyliśmy w uroczystości zaślubin młodej pary a po mszy świętej złożyliśmy nowożeńcom życzenia ślubne oraz wręczyliśmy pamiątkowy grawer.
Na nowej życia drodze, niech płomień uczuć w Was nie Gaśnie,

Życzy OSP Łyse.

 

 

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 458 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:20

Najczęściej czytane

 • 2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie

  91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.26 - Wypadek w Serafinie

  5Późnym wieczorem we wtorek nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego na słynnym już odcinku drogi z Łysych do Kuzi.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.10 - Zderzenie dwóch aut DĘBY

  11Dziś nad ranem o godzinie 3:00 zostaliśmy wezwani do zderzenia dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej 645 w kierunku Myszyńca.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.07 - Pożar garażu w Wejdzie

  1Dziś kilka minut po godzinie 5 rano obudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jakie otrzymaliśmy wynikało że w miejscowości Wejdo pali się garaż.

  Czytaj dalej...
 • 2017.08.27 - Dachowanie Transportera

  127 sierpnia w niedzielne przedpołudnie Miejskie Stanowisko Kierowania zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego. Na wysokości skrzyżowania ulicy Chętnika z Kościelną dostawczy transporter wypadł z drogi i dachował.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK
DMC Firewall is a Joomla Security extension!