poniedziałek, 16 styczeń 2017 19:25

2017.01.16 - Profilaktyka dla bezpieczeństwa Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag1175W dniu 16 stycznia zakończyliśmy w szkole podstawowej oraz w gimnazjum w Łysych trwającą od 7 grudnia Profilaktyczną Akcje na temat Niebezpieczeństw zagrażających nam w domu, w drodze do szkoły i w szkole, bezpieczeństwa pożarowego oraz postępowania w przypadku powstania pożaru.

Poruszony został również temat wzywania i udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu. W ramach tej samej akcji odwiedziliśmy również dzieci z przedszkola samorządowego. Najmłodsi nauczyli się prawidłowych zachowań podczas pożarów. Poznali również numery alarmowe 112 i 998. Oprócz tego mogli obejrzeć nasz strój strażaka z bliska. Poznali jego elementy i prawidłowe nazewnictwo. Dzięki temu łatwiej było im zrozumieć na czym polega praca strażaka i jakie zagrożenia ze sobą niesie. Podsumowując: w okresie miesiąca odwiedziliśmy około 500 - set uczniów z 11 klas podstawówki i 6 klas gimnazjum. Przeprowadziliśmy około 20 godzin wykładów. Mamy nadzieje, że będzie jak najmniej sytuacji, w których będziecie musieli użyć wiedzy jaką wam przekazaliśmy. Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować uczniom za poświęconą nam uwagę i miłe przyjęcie w swoich klasach. Nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1511 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 styczeń 2017 19:42

Najczęściej czytane

 • 2018.11.12 - Wypadek Śmiertelny Piątkowizna

  18Do tragedii doszło około godziny 18.00 w Piątkowiźnie. Zginął kierowca samochodu, który uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.01 - Dachowanie Toyoty oraz wymuszenie pierwszeństwa na Chętnika

  8O sporym szczęściu może mówić kierująca Toyotą, która jadąc w kierunku Łomży straciła panowanie nad autem i znalazła się w przydrożyn rowie kołami do góry.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.02 - Niezachowanie należytej ostrożności na drodze

  11Do kolejnego już wypadku na wysokości parkingu JBB doszło 2 listopada około godziny 13.

  Czytaj dalej...
 • 2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE

  01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.10.25 - Wypadek Busa

  4W czwartek kilka minut przed 13 zostaliśmy wezwani do wypadku na drodze gminnej w kierunku Rudnego.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK