×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/osplyse/domains/osplyse.ayz.pl/public_html/images/phocagallery/interwencje/2019.04.05.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/interwencje/2019.04.05

piątek, 05 kwiecień 2019 19:13

2019.04.05 - Potrącenie rowerzystki

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekW piątek, kilkanaście minut po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul.Poległych z ul.Leśną doszło do potrącenia rowerzystki.

Z relacji świadków rowerzystka poruszała się drogą podporządkowaną i wjechała pod jadący drogą z pierwszeństwem samochód osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowana została odwieziona do szpitala. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse, karetkę pogotowia oraz jedną załogę policyjną.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/interwencje/2019.04.05{/gallery}

Czytany 68 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 czerwiec 2019 19:44
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK