sobota, 02 czerwiec 2018 21:37

2018.06.02 - Wypadek z udziałem motocyklisty Lipniki Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
12-go Czerwca interweniowaliśmy w miejscowości Lipniki. Na ulicy Ks. Sierbińskiego doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Z informacji jakie wpłynęły z MSK wynikało że jedna osoba jest nieprzytomna. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbity samochód i motocykl. Na miejscu byli już strażacy z OSP Lipniki oraz załga karetki pogotowia, która opatrywała kierowcę jednośladu. Z relacji świadków kierowca motoru wyprzedzał kolumnę pojazdów i uderzył w bok auta, które skręcało w lewo. Do akcji zadysponowano OSP Łyse, OSP Lipniki, JRG Wydmusy oraz załogę karetki pogotowia i jedną załogę policyjną.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 129 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK