sobota, 10 marzec 2018 22:58

2018.03.10 - Kolizja na skrzyżowaniu Ostrołęcka Chętnika Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
10Do zdarzenia doszło w dniu 10.03.2018 około godziny 18.05 na skrzyżowaniu ul. Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do kolizji 2 samochodów osobowych. BMW serii 3 pozostawał na jednym z pasów jezdni, Volvo V40 na posesji obok jezdni. Kierująca oraz podróżującje z nią dziecko zostali zabrani do szpitala.Ruch drogowy w miejscu zdarzenia w czasie działań ratowniczych odbywał się jednym pasem jezdni. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez auto lawety pomocy drogowej. Następnie usunęliśmy z jezdni plamy płynów eksploatacyjnych i elementy rozbitych pojazdów. Prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa pojazdowi marki BMW przez kierującego samochodem osobowym Volvo, który jechał od strony Myszyńca. Zadysponowano zastęp OSP Łyse, Załogę Karetki Pogotowia oraz dwie załogi Policji. 

Otrzymaliśmy również podziekowanie od Pań uczestniczących w kolizji:

Dziękujemy super panom strażakom za wsparcie, pomoc, miłą atmosferę i ciepełko w samochodzie, za wodę, rozmowy i odcinek Wilokwyjów.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 374 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 marzec 2018 19:09

Najczęściej czytane

 • 2018.01.27 - Dachowanie na trasie Łyse - Kuzie

  12O godzinie 21:00 dostaliśmy wezwanie o wypadku w kierunku miejscowości Kuzie.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.14 - Wypadek na skrzyżowaniu ul. Chętnika i Ostrołęckiej

  1W niedzielę, 14 stycznia na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.04 - Czołowe Zderzenie Zalas

  2W czwartek 4 stycznia o godzinie 23:40 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku w kierunku Piątkowizny.

  Czytaj dalej...
 • Kartka z kalendarza - Dzień Strażaka 1 Maja rok 1987

  3Kolejne zdjęcie z działalności Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej Gminy.

  Jeżeli ktoś z was posiada zdjęcia powiązane ze Strażą Pożarną z Gminy Łyse, proszę o wysłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się je wszystkim pokazać i wkleić do naszej kroniki.

  Jeżeli ktoś rozpoznaje druhów ze zdjęcia, to proszę się nie bać tylko pisac w komentarzu na naszym facebook-owym profilu https://www.facebook.com/osplyse

  Czytaj dalej...
 • 2018.03.04 - Kolejne Dachowanie na trasie Łyse - Kuzie

  5W niedzielne popołudnie dyspozytor MSK w Ostrołęce zadysponował naszą jednostkę do działań. Kilka minut po godzinie 18 wyjechaliśmy do wypadku drogowego, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej 645 w kierunku miejscowości Kuzie.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK