sobota, 10 marzec 2018 22:58

2018.03.10 - Kolizja na skrzyżowaniu Ostrołęcka Chętnika Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
10Do zdarzenia doszło w dniu 10.03.2018 około godziny 18.05 na skrzyżowaniu ul. Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do kolizji 2 samochodów osobowych. BMW serii 3 pozostawał na jednym z pasów jezdni, Volvo V40 na posesji obok jezdni. Kierująca oraz podróżującje z nią dziecko zostali zabrani do szpitala.Ruch drogowy w miejscu zdarzenia w czasie działań ratowniczych odbywał się jednym pasem jezdni. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez auto lawety pomocy drogowej. Następnie usunęliśmy z jezdni plamy płynów eksploatacyjnych i elementy rozbitych pojazdów. Prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa pojazdowi marki BMW przez kierującego samochodem osobowym Volvo, który jechał od strony Myszyńca. Zadysponowano zastęp OSP Łyse, Załogę Karetki Pogotowia oraz dwie załogi Policji. 

Otrzymaliśmy również podziekowanie od Pań uczestniczących w kolizji:

Dziękujemy super panom strażakom za wsparcie, pomoc, miłą atmosferę i ciepełko w samochodzie, za wodę, rozmowy i odcinek Wilokwyjów.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 777 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 marzec 2018 19:09

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK