czwartek, 19 październik 2017 21:40

2017.10.19 - Pożar kotłowni Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1W czwartkowe popołudnie 19 października dyżurny MSK w Ostrołęce zaalarmował naszą jednostkę.

Zgłoszenie dotyczyło pożaru kotłowni w jednym z domów w Łysych. Szybko udaliśmy się na miejsce wskazane przez dyżurnego. Zapaleniu uległy kartony zgromadzone przy piecu. Na szczęście pożar nie zdążył się rozprzestrzenić dzięki szybkiej interwencji mieszkańców domu. Naszym zadaniem było sprawdzenie i "przelanie" wodą zgliszczy jeszcze raz dla pewności. Apelujemy do wszystkich aby nie składować w bezpośrednim sąsiedztwie kotła centralnego ogrzewani materiałów łatwopalnych i opału. Iskra a czasem sama temperatura może spowodować pożar. To już nie pierwszy taki przypadek w naszej gminie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 336 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 październik 2017 22:05

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK