czwartek, 19 październik 2017 21:40

2017.10.19 - Pożar kotłowni Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1W czwartkowe popołudnie 19 października dyżurny MSK w Ostrołęce zaalarmował naszą jednostkę.

Zgłoszenie dotyczyło pożaru kotłowni w jednym z domów w Łysych. Szybko udaliśmy się na miejsce wskazane przez dyżurnego. Zapaleniu uległy kartony zgromadzone przy piecu. Na szczęście pożar nie zdążył się rozprzestrzenić dzięki szybkiej interwencji mieszkańców domu. Naszym zadaniem było sprawdzenie i "przelanie" wodą zgliszczy jeszcze raz dla pewności. Apelujemy do wszystkich aby nie składować w bezpośrednim sąsiedztwie kotła centralnego ogrzewani materiałów łatwopalnych i opału. Iskra a czasem sama temperatura może spowodować pożar. To już nie pierwszy taki przypadek w naszej gminie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 44 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 październik 2017 22:05
Więcej w tej kategorii: « 2017.10.14 - Poszukiwania

Najczęściej czytane

 • 2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie

  91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.26 - Wypadek w Serafinie

  5Późnym wieczorem we wtorek nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego na słynnym już odcinku drogi z Łysych do Kuzi.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.10 - Zderzenie dwóch aut DĘBY

  11Dziś nad ranem o godzinie 3:00 zostaliśmy wezwani do zderzenia dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej 645 w kierunku Myszyńca.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.07 - Pożar garażu w Wejdzie

  1Dziś kilka minut po godzinie 5 rano obudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jakie otrzymaliśmy wynikało że w miejscowości Wejdo pali się garaż.

  Czytaj dalej...
 • 2017.08.27 - Dachowanie Transportera

  127 sierpnia w niedzielne przedpołudnie Miejskie Stanowisko Kierowania zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego. Na wysokości skrzyżowania ulicy Chętnika z Kościelną dostawczy transporter wypadł z drogi i dachował.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK
DMC Firewall is a Joomla Security extension!