piątek, 01 wrzesień 2017 21:10

2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

Seatem na numerach podlaskich, podróżowała ciężarna kobieta z dwójka dzieci. Natomiast Saabem jechało starsze małżeństwo z powiatu białostockiego. Wszystkich uczestników wypadu odwieziono karetkami do szpitala z podejrzeniami złamań. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało że to kierująca Seatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku w prawo zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w jadący z naprzeciwka samochód.
Podczas gdy zabezpieczyliśmy miejsce wypadku dostaliśmy kolejne wezwanie z MSK do wypadku na tej samej trasie. Kilka kilometrów dalej w kierunku Łomży przed miejscowością Kuzie doszło do dachowania samochodu osobowego marki Peugeot na tablicach z Białorusi. Szybko ruszyliśmy na pomoc poszkodowanym razem z zastępem JRG Wydmusy. Na miejscu do zabezpieczenia zostali Ochotnicy z Lipnik. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia wszyscy już zdążyli opuścić auto o własnych siłach. Całe szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.
Wraz z nadejściem miesiąca września jesteśmy coraz bliżej jesieni, która swą pogodą nie rozpieszcza kierowców. Padający deszcz, szybko zapadając zmrok, mgła oraz spadające liście na jezdnię zaskakują kierowców po okresie letnim. Pamiętajmy że zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych możliwości prowadzenia pojazdu.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1024 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK