piątek, 01 wrzesień 2017 21:10

2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

Seatem na numerach podlaskich, podróżowała ciężarna kobieta z dwójka dzieci. Natomiast Saabem jechało starsze małżeństwo z powiatu białostockiego. Wszystkich uczestników wypadu odwieziono karetkami do szpitala z podejrzeniami złamań. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało że to kierująca Seatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku w prawo zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w jadący z naprzeciwka samochód.
Podczas gdy zabezpieczyliśmy miejsce wypadku dostaliśmy kolejne wezwanie z MSK do wypadku na tej samej trasie. Kilka kilometrów dalej w kierunku Łomży przed miejscowością Kuzie doszło do dachowania samochodu osobowego marki Peugeot na tablicach z Białorusi. Szybko ruszyliśmy na pomoc poszkodowanym razem z zastępem JRG Wydmusy. Na miejscu do zabezpieczenia zostali Ochotnicy z Lipnik. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia wszyscy już zdążyli opuścić auto o własnych siłach. Całe szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.
Wraz z nadejściem miesiąca września jesteśmy coraz bliżej jesieni, która swą pogodą nie rozpieszcza kierowców. Padający deszcz, szybko zapadając zmrok, mgła oraz spadające liście na jezdnię zaskakują kierowców po okresie letnim. Pamiętajmy że zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych możliwości prowadzenia pojazdu.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 724 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.01.27 - Dachowanie na trasie Łyse - Kuzie

  12O godzinie 21:00 dostaliśmy wezwanie o wypadku w kierunku miejscowości Kuzie.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.14 - Wypadek na skrzyżowaniu ul. Chętnika i Ostrołęckiej

  1W niedzielę, 14 stycznia na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.01.04 - Czołowe Zderzenie Zalas

  2W czwartek 4 stycznia o godzinie 23:40 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku w kierunku Piątkowizny.

  Czytaj dalej...
 • 2017.12.01 - Początek Zimy

  7W związku z długotrwałymi opadami mokrego śniegu nasza jednostka w dniach 30.11-01.12 dziewięciokrotnie interweniowała do usuwania powalonych konarów drzew, które łamały się pod ciężarem śniegu.

  Czytaj dalej...
 • Kartka z kalendarza - Dzień Strażaka 1 Maja rok 1987

  3Kolejne zdjęcie z działalności Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej Gminy.

  Jeżeli ktoś z was posiada zdjęcia powiązane ze Strażą Pożarną z Gminy Łyse, proszę o wysłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się je wszystkim pokazać i wkleić do naszej kroniki.

  Jeżeli ktoś rozpoznaje druhów ze zdjęcia, to proszę się nie bać tylko pisac w komentarzu na naszym facebook-owym profilu https://www.facebook.com/osplyse

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK