piątek, 01 wrzesień 2017 21:10

2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

Seatem na numerach podlaskich, podróżowała ciężarna kobieta z dwójka dzieci. Natomiast Saabem jechało starsze małżeństwo z powiatu białostockiego. Wszystkich uczestników wypadu odwieziono karetkami do szpitala z podejrzeniami złamań. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało że to kierująca Seatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku w prawo zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w jadący z naprzeciwka samochód.
Podczas gdy zabezpieczyliśmy miejsce wypadku dostaliśmy kolejne wezwanie z MSK do wypadku na tej samej trasie. Kilka kilometrów dalej w kierunku Łomży przed miejscowością Kuzie doszło do dachowania samochodu osobowego marki Peugeot na tablicach z Białorusi. Szybko ruszyliśmy na pomoc poszkodowanym razem z zastępem JRG Wydmusy. Na miejscu do zabezpieczenia zostali Ochotnicy z Lipnik. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia wszyscy już zdążyli opuścić auto o własnych siłach. Całe szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.
Wraz z nadejściem miesiąca września jesteśmy coraz bliżej jesieni, która swą pogodą nie rozpieszcza kierowców. Padający deszcz, szybko zapadając zmrok, mgła oraz spadające liście na jezdnię zaskakują kierowców po okresie letnim. Pamiętajmy że zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych możliwości prowadzenia pojazdu.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 568 razy

Najczęściej czytane

 • 2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie

  91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.26 - Wypadek w Serafinie

  5Późnym wieczorem we wtorek nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego na słynnym już odcinku drogi z Łysych do Kuzi.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.10 - Zderzenie dwóch aut DĘBY

  11Dziś nad ranem o godzinie 3:00 zostaliśmy wezwani do zderzenia dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej 645 w kierunku Myszyńca.

  Czytaj dalej...
 • 2017.09.07 - Pożar garażu w Wejdzie

  1Dziś kilka minut po godzinie 5 rano obudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jakie otrzymaliśmy wynikało że w miejscowości Wejdo pali się garaż.

  Czytaj dalej...
 • 2017.08.27 - Dachowanie Transportera

  127 sierpnia w niedzielne przedpołudnie Miejskie Stanowisko Kierowania zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego. Na wysokości skrzyżowania ulicy Chętnika z Kościelną dostawczy transporter wypadł z drogi i dachował.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd