piątek, 01 wrzesień 2017 21:10

2017.09.01 - Czołówka i Dachowanie na DW 645 Łyse - Kuzie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
91 Września po porannych ulewach na drodze 645 w kierunku Łomży doszło do wypadku drogowego. Kilka minut po godzinie 12 dostaliśmy wezwanie do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Na miejscu zastaliśmy dwa rozbite auta, marki Seat i Saab.

Seatem na numerach podlaskich, podróżowała ciężarna kobieta z dwójka dzieci. Natomiast Saabem jechało starsze małżeństwo z powiatu białostockiego. Wszystkich uczestników wypadu odwieziono karetkami do szpitala z podejrzeniami złamań. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało że to kierująca Seatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku w prawo zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w jadący z naprzeciwka samochód.
Podczas gdy zabezpieczyliśmy miejsce wypadku dostaliśmy kolejne wezwanie z MSK do wypadku na tej samej trasie. Kilka kilometrów dalej w kierunku Łomży przed miejscowością Kuzie doszło do dachowania samochodu osobowego marki Peugeot na tablicach z Białorusi. Szybko ruszyliśmy na pomoc poszkodowanym razem z zastępem JRG Wydmusy. Na miejscu do zabezpieczenia zostali Ochotnicy z Lipnik. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia wszyscy już zdążyli opuścić auto o własnych siłach. Całe szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.
Wraz z nadejściem miesiąca września jesteśmy coraz bliżej jesieni, która swą pogodą nie rozpieszcza kierowców. Padający deszcz, szybko zapadając zmrok, mgła oraz spadające liście na jezdnię zaskakują kierowców po okresie letnim. Pamiętajmy że zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych możliwości prowadzenia pojazdu.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1140 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.08.26 - Dachowanie Mazdy

  6Trzy dni nie mineło, gdy ponownie syrena alarmowa zawyła w naszej miejscowości. Tym razem zostaliśmy wezwani do dachowania samochodu osobowego na Drodze Wojewódzkiej 645 w miejscowości Serafin.

  Czytaj dalej...
 • 2018.09.15 - Wypadek Drogowy Pupkowizna

  11W sobotę 15 września około godziny 15:45 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Pupkowiźnie. Na drodze lokalnej kierujący pojazdem VW Passat wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.09.12 - Pracowita Doba Strażaków

  4 3W środę 12 września około godziny 9:30 dostaliśmy wezwanie do wypadku drogowego z udziałem samochódu osobowego marki VW w miejscowości Dęby.

  Czytaj dalej...
 • 2018.08.19 - Zderzenie dwóch aut osobowych Dęby

  4W niedziele po godzinie 20 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia dwóch aut w miejscowości Dęby.

  Czytaj dalej...
 • 2018.08.14 - Zderzenie ciężarówki z osobówką

  10We wtorek około godziny 15 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia informacje jakie otrzymaliśmy z MSK potwierdziły się.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK