sobota, 28 styczeń 2017 22:59

2017.01.28 - Pożar Sadzy w Łysych Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20170128 195837W sobotni wieczór 28 stycznia MSK w Ostrołęce zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia na terenie gminy.

O godzinie 19:24 rozbrzmiała syrena alarmowa naszej remizy. Na miejscu otrzymaliśmy informacje o palących się sadzach w jednym z domów na terenie Łysych. Na miejscu zdarzenia oprócz palących sadzy zastaliśmy duże zadymienie w domu, które spowodowane były nie szczelnością w przewodzie kominowym. Czas reakcji w tym przypadku był bardzo ważny gdyż przez nieszczelność komina "upaleniu" uległa drewniana podłoga. Apelujemy o regularne przeglądy przewodów kominowych i wentylacyjnych.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 752 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 luty 2017 19:10

Najczęściej czytane

 • 2018.05.20 - Zderzenie aut na łuku drogi w miejscowości Zalas

  imag2995Około godziny 19 w niedzielę 20 maja MSK zadysponowało naszą jednostkę do zdarzenia drogowego w miejscowości Zalas. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy dwa rozbite auta - osobowego WV Golfa III oraz pikapa ISUZU należącego do Żandarmerii Wojskowej.

  Czytaj dalej...
 • 2018.06.17 - Wypadek motocyklisty w Zalasiu

  1Dziś około godziny 18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • Rosenbauer Demo Tour PODSUMOWANIE

  87W poniedziałkowe popołudnie przy remizie OSP Łyse odbył się pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego renomowanej marki Rosenbauer. Był to jeden z cyklicznych pokazów tej firmy w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.30 - Plaga wypadków na skrzyżowaniu ulic Ostrołęcka, Chętnika

  13Minęły niespełna dwa tygodnie od naszej ostatniej interwencji na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika. 30 Maja o 21:27 po raz kolejny zostaliśmy wezwani do wypadku na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.

  Czytaj dalej...
 • 2018.05.18 - DWIE KOLIZJE

  11 (2)W piątkowe popołudnie 18 maja druhowie naszej jednostki mieli ręce pełne roboty. W odstępie dwóch godzin na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej miały miejsce dwie kolizje.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK