niedziela, 04 grudzień 2016 23:19

2016.12.04 - Nieprzyjemny zapach Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
15310776 1172426392793872 1048687400 oW niedziele 4 grudnia o godzinie 15:40 MSK zadysponowało naszą jednostkę do niecodziennego zdarzenia

. Ze wstępnych informacji jakie otrzymaliśmy wynikało, że w jednym ze sklepów z piwnicy wydobywa się nieprzyjemny zapach drażniący oczy i górne drogi oddechowe. Po przybyciu pod wskazany adres dwóch naszych druhów w aparatach tlenowych zeszli do piwnicy. W piwnicy znajdował się piec zasilany olejem opałowym. Nie zidentyfikowaliśmy żadnych źródeł wycieków ze zbiorników z paliwem. W tej sytuacji musieliśmy czekać na strażaków z PSP w Ostrołęce, którzy dysponują detektorem do badania stężenia gazów w powietrzu. Wynik badania wskazał wysokie stężenie dwutlenku węgla, który prawdopodobnie spowodowany był nieprawidłową pracą pieca i niesprawną instalacją wentylacyjną.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1643 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 grudzień 2016 23:27

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.23 - Wypadek na Poległych

  3O dużym szczęściu może mówić kierowca, który w piątkowa noc uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Poległych w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK