×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

wtorek, 21 wrzesień 2010 23:00

2010.09.21 - Pożar auta - Lipniki

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
phoca thumb l IMG 1194 We wtorek 21-go września, około godz. 23:00 zostaliśmy zadyskopowani do płonącego samochodu w Lipnikach. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, całe auto stało już w płomieniacg a akcję prowadziła już jednostka OSP Lipniki.    

Po kilku minutach, z auta zaczęło wydostawać się paliwo, które się paliło. Właściciel spalonego auta zeznał, że zatrzymał się na poboczu u po chwili samochód zaczął się palić. Kierowca zdołał opuścić samochód i wezwał straż.

 

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

{phocagallery view=category|categoryid=59|imageordering=7}

 
Czytany 3355 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 22:21

wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK